Obrovský šok. Úradujúci šampión končí. Kórea zlomila Nemecko v nadstavení
.....neprekrucaj.....ja sa ta pytam ci si podobne reagoval aj na pupusska ked sa isiel od stastia,ako si ty napisal, "pos.at " ked rusi prehrali ....a co sa tyka futbalu,tak mozem smelo prehlasit potom co som videl ze co sa tyka ruskeho muzstva neviem ci niekedy mali tak slabe muzstvo........akurat co znesie kritiku je bojovnost hracov....tak ze aj v tomto duchu od nich nic prevratne necakam,na rozdiel od nemcov kde sa cakal velky vysledok....tak ze na zaver ak si to nahodou nepochopil,lebo vidim ze mas velky problem s chapanim.....moja reakcia bola iba cisto reakcia na puppussa a jeho orgazmus ked rusi prehrali 3-0....nic viac,nic menej....