Asad: Sýrska armáda bude bojovať aj po porážke Islamského štátu
....ked uz tak rad odpocitavas,tak preco neodpocitas aj americku podporu dodavkami zbrani a vojenskeho materialu pre tych teroristov proti ktorim asad bojuje na uzemi vlastneho statu...a z toho je potom plynuci vysledok ze ak by ti terorist nemai tu podporu americanov ,tak ani asad by nepotrebol podporu tebou zmienenych jednotiek,lebo by uz bolo davno vymalovane resp.by ani nebolo co malovat.... a u teba ma zvlast fascinuje ako si na ukrajine videl za kazdym stromom oficialnu rusku armadu aj z najmodernejsimi tankami, a v syrii nevidis nelegitimnu pritomnost americkych jednotiek aj napriek tomu ze tam maju postavenu vlastnu zakladnu...