.....ak si chcel len porovnavat tak preco si si vybral rusko, preco nie cinu,usa,japonsko alebo australiu ale preco prave do debaty tahas rusko aj ked s tym nema nic spolocne......a ked nemas rad trest smrti tak to potom musis nenavidiet rezim ktory vladne v usa ved tam sa este tresta aj smrtou ///a zhodou okolnosti prave vcera na ta3 hovorili o 22-rocnom mladikovi ktory zabil ludi a hrozi mu dozivotie az trest smrti ////....takze?.....

