Klud ty dement-or, Kandera kona na zaklade POVERENIA pipika 363, takze pipik s tym automaticky suhlasi a navyse to aj podpisal.
Bud nabuduce taky laskavy a neukazuj svoju sprostotu takto verejne.
"""Generálna prokuratúra (GP) SR zrušila obvinenie Roberta Fica a ďalšej trojice osôb z kauzy Súmrak. Dôvodom sú zistené porušenia ustanovení T.P. a zákona. V utorok o tom informoval generálny prokurátor SR Maroš Žilinka."""""

