Tolko sebakritiky som od ksukola ani necakal.
Tolko sebakritiky som od ksukola ani necakal.
A odpor skupiny tupcov je ukazkovym prejavom prizemnosti, tuposti a domnelej sily a dalsi tupci to v diskusiach obhajuju.
Presne preto to treba pozatvarat, ze ti primitivi nevedia vobec nic o zakonoch a Ustave a v tomto pripade plati, ze nevedomost neospravedlnuje. Kor to, ze obtazuju svojimi chorymi "nazormi" verejnost.
Ale tymi priblblymi pindami si Talibanec par excelance, ako tu terorizujes a obtazujes diskusie.
Presne tak trubiroh, chod do vyroby s neznamymi plynmi bez masky. Tebe to urobi najlepsie. Masky su zlo a ovca S5 vie najlepsie, ze treba volne dychat. Take CO si nadyhcat je ideal.Zbavime sa trubirohov ako S5.
Pri tulpas a zacne " a co povies..." a hned musi ukazat prstom inde, ked sa bavi o jeho milacikovi.
Z coho vyplyva, ze 12rokov Smeru tu vyrobilo kopy bezdomovcov (lebo oni nevznikaju zo dna na den, ze), vyrobili otrasne podmienky pre dochodcov, ktorych si kupovali karafiatom a 1eurom na vianocny bonus a v tych dedinach (zial len tam, kde nebol smeracky starosta) vykradli a vyplienili tak, ze sa ani obchod neoplati udrzat.
To vies len ty a urcite mas v rukave presne cislo. Niekde na urovni 80-99% , kde sa taki ako ty radi pohybuju.
To Fico rozhadzal z nasich dani 800mega na mytny system, 1000mega na slovensko digital, co doteraz kriva na vsetky nohy? a podiel v Telekome predal za horsiu sumu ako maly bicyklista Dzurinda?
Lebo su idioti. A dalsi idioti si vymyslaju nahodne cisla ako napr. "70%" a potom ich spajaju do svojich halucinacii.
Tieto ..ujoviny stale rozpraval len buduci basman Fico a Pelle a magori z radov ich obdivovatelov ako ty.
"Vírus SARS-COV-2 existuje, to bezpochyby, je to však geneticky modifikovaný vírus, účelovo vyrobený a vypustený práve za účelom vzniku vývoja vakcíny od kontraproduktívnej firmy AstraZeneca." ..... jedna veta a je jasne, ze ti pri otvorenej mysli vypadol aj mozog z hlavy.
AstraZeneca nie je ani jedina firma, ktora vyraba vakcinu, dokopy ich je cez 10 roznych.
mRNA vakcina neobsahuje ziadny hlinik, takze si este aj celkom sproste. Vakcina sa nikdy nepicha do krvi, voebc ziadna.
Zakoncenia nervov su uplne vsade, aj na koncekoch prstov ty nedorobeny samouk, inak by si nic necitil.
Nic nevies, klames, proste ciste psycho.
"Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb..." ...skor by sa hodilo, ze clanok ma za ucel zobrazit, ako si eduard dokaze nas.at do huby. Bud ma poruchu chapania alebo ani nevie, co znamena tvrdenie, kedze clanok je tvrdeni preplneny vrchovato.
Priklad typickeho tvrdenia: " Absolútne nekompetentný, rád by rozkazoval. Jediné čo vie, je pchať sa Američanom do zadných partií tela " ...autor clanku je prosto idiot.
Ako vtip by sa to dalo zobrat, keby tam nebolo viac ale, nez faktickych bodov. € sa zaviedlo ako pokracujuci proces, ktory zacal este Dzurinda. V okolitych statoch rastla uroven rychlejsie. Stari ludia boli oklamani o 13ty dochodok. Mimovladne organizacie dokonca Smer dobrovolne extra financoval.
Proste si mimo, to je cele.
Prvej vlade Fica trvalo zhruba rok, kym sa ukazalo, ze je korupcna a zlodejska. Tito pakari uz stihli za pol roka dokazat, ze su nekompetetni, uplne mimo a jedina utecha je, ze este nekradnu.
Posledny kriziak je posledny paranoidny idiot, co vidi chorych uplne vsade a statusovy placovkovy kral Igorko je jedna totalna infantilna tragedia. Mozno som mal len prilis vysoke ocakavania, ked konecne dosla zmena po 12rokov turbokradnutia a rozvracania statu. Ale henti mukli v tom pokracuju, len inym sposobom.
Bud si zdrogovany alebo nenormalny, ale ine vysvetlenie na tvoj blud neexistuje
Aky iny zakon preboha? zakon je ten isty, podla clanku o cislo vyssieho sa aktivuje aj civilna ochrana, ktoru definuje dalsi zakon, a ktora plni ine funkcie. UVZ snad nebude presuvat cilivistov ak je to nutne, ale CO ano, to je ucel.
To vsak neznamena, ze predosle opatrenia stracaju platnost. Ci snad si dame dole ruska na popud UVZ a na pride CO a da nam zase ruska?
Prestavaju platit hygienicke normy a prikazy, lebo prisla CO, ktora to nema v naplni prace?
No ale je poslednu dobu pravnikov jak nasr...e. Za mesiac postudovali pravnicke skoly ozrateho Ha*ra*bi*na, ktory tu vsetko vyhral a vydavaju pravne sexualne akty (ergo znasilnuju zakony). A objavili slovo "nulitne" a uz kazdy debil, co nechce nosit ruska,lebo mu to zabija uz zabite mozgove bunky sa tym ohana.
odsek 4 a 5 sa nijak nevylucuje, nejde o ziadne dve rozdielne pravne veci. Odsek 5 dava sirsie pole posobnosti, s ohladom na ohrozenie 2.stupna a vyhlasenie mimoriadnej situacie, kde sa podla zakona z r.1994 uvedie do pohotovosti civilna ochrana, kde ZNOVU participuje aj UVZ vydavanim nariadeni.
Pripadam si ako v debilande, ked si anafalbeti myslia, ze zrazu prestanu platit nariadenia pre ohrozenie 1.stupna a budu platit iba tie pre 2.stupen ,lebo je to napisane v dalsom odseku. Pritom nechapu ani vlastne citacie zakona, kde sa pise "ak v odseku 5 nie je ustanovené inak" - co nijak nevylucuje obsah textu odseku 4.
Z celeho "trestneho podania" vychadza iba to, ze Peter Liptak potrebuje psychiatra na zbavenie halucinacii o genocide, "najzavaznejsich trestnych cinoch" a dalsich bludov.
"Pocet zbytocne testovanych" v tabulke je znova dalsia halucinacia, kedze pseudodoktor Liptak by mohol napr. navrhnut sposob, ako testovat IBA nakazenych. Napr. povolat do sluzby vsetky jasnovidky alebo ako?
Odporúčame