Z politiky robia šašovia v parlamente divadlo
Co "Novak" na internete, to smerofilny pomateny psychopat. Neviem, co tuto skutocnost sposobuje; azda fakt, ze nasi Novakovia nedokazu vymysliet ine falosne meno, nez toto otrepane na kazdom ilustracnom obrazku.
Nas Novak je samozrejme typicky deformovany pokrytec, ktory tara, vraj politik "málokedy dbá na pravdivosť svojich tvrdení", pritom vsetky blogy smerofilneho Novaka su plne demagogie, lzi a prekrucani.
Nas pokrutecky Novak si pyta nejake vysledky opozicie, pritom vsak vobec neocakava vysledky koalicie, ani mu nevadi, ze ziadne nie su.
Samozrejme ani netusi o tom, ze koalicia tento tyzden spolocne s opoziciou, celkovo 141 hlasmi schvalila pozmenujuci zakon opozicie, kedze tento zakon zvrzal Smer este pocas svojej 1. inkarnacie.
Nevie to, pretoze smerofilne trolujuce filcky nie su od toho, aby objektivne kritizovali opoziciu, ale dostatocne na nu krivo nakydali, tvariac sa podla moznosti fundovane.