Je hyenizmom zneužívať školákov a deti na ciele ktoré vypracovali MVO a vkladajú do úst tých ktorí si len svoje postoje formujú sledovaní, pravdy a záujmov.Každý sme mali 15 a dobre vieme ako sme sa na politiku pozerali........Dne je to podobné a do úst detí sa vkladajú záujmy dospelých politikov z poza veľkej mláky.Už im nestačí,že ovladli všetky média vo svete už začali zneužíva aj deti.Naozaj jediný politik ktorý má nohavice je Danko a pomenúva tieto praktiky pravým menom.Je to ako to dievčatko bojujúce za zelenú planétu.pekná vec,ale ono to nemá z vlastnej hlavy čo je vidieť aj pri jej vyjadrovaní.Aj za socializmu prišiel do podniku SRO a dali vybratým robotníkom listočky ktoré pred mikrofónom prečítali a ani nevedeli komentovať ich význam.Dnes je to rovnaký pokus používať na svoje ciele nevedomú mládež a deti......

