To je ale zákon každej spoločnosti,že polovici občanov je to jedno,pretože tomu nerozumejú.Mne kedysi za socializmu kolega povedal:"20% ľudí to tak chce,20% ľudí na to nadáva a 60% tým je to jedno,lebo tomu nerozumejú."Tak mi to pripadá aj v týchto diskusiách velebiť toho,ktorý z občana vykonal nájomníkom vo vlastnom štáte?Až to niekto robí len preto,že sa chce odlišovať a nepatrí do tejto skupiny,tak je to mentálna chyba.


