Presne cudzinec, pripomenul si mi moje krásne detstvo a študentské časy v šesťdesiatich a sedemdesiatich rokoch minulého storočia. Rifle ako 15 ročnému puberiatiakovi mi kúpil otec v Prešovskom Tuzexe za 40 bonov, ktoré kúpil po 5 kčs
Presne cudzinec, pripomenul si mi moje krásne detstvo a študentské časy v šesťdesiatich a sedemdesiatich rokoch minulého storočia. Rifle ako 15 ročnému puberiatiakovi mi kúpil otec v Prešovskom Tuzexe za 40 bonov, ktoré kúpil po 5 kčs
Nespomínam si o aký článok ide, ale svojho času som tento incident mal dôkladne preštudovaný.
Keď spravodlivosť v amnestiách tak by sa mala NR SR zamyslieť a zrušiť všetky nedemokratické amnestie od roku 1989 včetne Havlových z roku 1990, ktoré priniesli utrpenie stovkách nevinných ľudí na ktorých bol spáchaný trestný čin tzv. nevinných Havlových zločincov ktorí sa neoprávnene dostali na slobodu.
Priatelia diskutujúci, svojim príspevkom som chcel vyjadriť, že slovanské národy sú Anglosasmi považované za menejcenné, tak ako Afričania, Ázijci, araby atď., to je všetky nearijské rasy.
Pravda, že ako Slovania sme historický nejednotní, ale v čase II.SV sme sa zomkli a porazili fašizmus. Priznajme si pravdu spoluobčania a to platí aj pre nás Slovákov, Anglosasom už od stredoveku sú Slovania ľahostajní použiteľní tak akurát ako sluhovia a lacná pracovná sila ktorá na základe árijských zákonov mala byť pred vyše 70 rokmi zlikvidovaná. Tak nerobme si ilúzie, nestojíme im ani na zapálenie symbolickej sviečky.
Priznajme si pravdu spoluobčania a to plati aj pre nás Slovákov, Anglosasom už od stredoveku sú Slovania ľahostajní použiteľní tak akurát ako sluhovia a lacná pracovná sila ktorá na základe árijských zákonov mala byť pred vyše 70 rokmi zlikvidovaná. Tak nerobme si ilúzie, nestojíme im ani na zapálenie symbolickej sviečky.
Nad klamstvom vládnucej menšiny sa dnes už nikto z mlčiacej väčšiny nezámyšľa, vžilo sa ako bežná ľudská potreba a keď sa v niekom predsa ozve pud sebazáchovy a snaží sa poukázať na nedostatky spoločnosti je podľa súčasnej platnej legislatívy označený z extremizmu a tak sa radšej riadi heslom "dáš pokoj, máš pokoj".
Cha - cha za pätnásť rokov práce v socializme som nestrávil ani deň na nejakej schôdzi po pracovnom čase, tak som sa rodine nestihol odcudziť, ale čo tí dnešní muži ktorí v snahe užiť rodinu nevysedávajú na schôdzi, ale musia makať presčasi, alebo drieť ako otroci v zahraničí aby uživili svoje rodiny a ženy ako slúžky u bohatých starcov. Toto je to rozpad rodín.
Každému súdnemu človeku je to jasne kam speje slovenské školstvo, lebo,čím je národ hlúpejší tým je ovládateľnejší a o to tu ide
Najlepšie sa vládne vládam v štáte kde je pod rúškom demokraticie strach štátnou doktrínou. Národ udržiavaný v strachu z vlastnej existencie, strachu zo straty zamestnania, strachu o rodinu, svojich blízkych, strachu z extrémistický politikov, strachu z cudzích armad, strachu z vojnového besnenia, jednoducho strach zo všetkého aj z ulice a neistí sme ani vo svojich domovov.
Raža by som vynechal.
Nemôžem posúdiť ako je to z demokraciou na Kube, lebo som tam nebol, ale počul som od ľudí ktorí tam žili, alebo boli na návšteve, že z latinsko - amerických štátov nie je to s Kubáncami také zle ako nám to tu vykresľujú. Štát ktorý bol pol storočie pod násilným embargom svojich severných susedov obmedzovaný pochopiteľne, že nemôže byť ekonomický svetová špička.
Wilfredo Vallín Almeida,príďte aspoň na polroka si požiť na také Slovensko a potom hovorte o demokracii europského typu, ale dúfam, že sa jej dočkáte a budete z nostalgiou spomínať ako milióny východoeuropanoch, zlatý Fidel.
Od rána slovenské média omieľajú správu patriacu do regionálnej čiernej kroniky, že sa zranil nejaký ruský právnik. Keby to bol nejaký slovenský tak média to jednoducho preletia, ale že je to ruský, tak je povinne prikázano vyššou mocou kopnúť si do Ruska. Pravda, že vás hanba nefackuje.
Ako bežný človek mám dojem, že tento medialný humbug okolo podnikateľa Bašternáka, Mečiarových amnestii a kauzy Čistého dňa sú iba odputavacie aktivity "vyššej moci" do ktorých sa zamyxovali starí politickí matadory aby sa politický očistili od činov ktoré počas demokracie napáchali na vlastnom národe aby zakryli dôležité udalosti ktoré sa na Slovensku dejú, alebo pripravujú a ktoré ovplyvnia budúcnosť Slovenska a Eúropy.
Keď sa na maľbu zelenou farbou tváre a rúk budúceho prezidenta bližšie popozerá aj laik tak je mu jasne, že to nejaký pouličný lapko Putin nemohol spraviť, muselo to byť pekne namaľovaná odborníkom, lebo keď Navaľnyj nezaujme činmi tak zaujme akoukoľvek maškarádou ktorú mu zlý Putin spravil.
Informácia z knihy Zločiny komunizmu 1948 - 89. vydanej v roku 1991
Pán Hutko treba rehabilitovať všetkých 229 ľudí ktorí zahynuli na hraniciach v rokoch 1948 až 1989 pri prekročení čs hranice, ale aj tých 669 na druhej strane ktorí zahynuli pri bránení tejto hranice. Treba potrestať všetkých ktorí to zapríčinili z jednej aj z druhej strany.
...prosíme doplniť o tradičnú vložku Slovenských médii na krute zaobchádzanie z bratislavskými fontánami Putinom a Rusmi
Odporúčame