Tak je vojna alebo oficiálne nie je vojna? Lebo ak nie je vojna, žiadne Ženevské či neviem aké konvencie. Je jedno kto kde.toto robí...je to banditizmus a platí nanajvýš "farmársky zákon".
To som ešte nepočul, aby sa ozbrojený lupič a násilník, zlodej či vrah dožadoval slušného jednania zo strany obete, gazdu, ochranky.
A "prímerie"? Kde je bojisko? Tak treba vypadnúť a bude nielen prímerie, ale aj mier.

