Jasné: okena, chladiaca zmes + brzdová kvapalina. Prípadne Sputnik do žaluďa.
Jasné: okena, chladiaca zmes + brzdová kvapalina. Prípadne Sputnik do žaluďa.
Toto má byť akože vylepšené? Zasa si prepadol - makaj. Subnorma. Toto je úroveň lumpenproletára.
Slabé, mdlé, nekonzumovateľné. Nemáš žiadne koreniny alebo ti chýba tvorivosť?
Akého vnútra? Väzenská a justičná stráž (či ako sa to volá) patrí pod spravodlivosť.
Ten chlapík tam zrejme fungoval dlho pred Kolíkovou a už je preč. Čo s tým má akási stolička?
Dozorcov? Oni sa predsa nevolajú Mária. Osoba, ktorá poskytuje rozhovor môže požiadať o anonymitu, čo je v tomto prípade zbytočné, keďže už bola v súdnom spore. Celý text mi vyznieva nekorektne a silne jednostranne, doslova bulvárne, "senzácie chtivo" (nenapadá mi vhodný termín).
Možno je dotyčný ešte 3x horší, no takto písať je vrcholne neprofesionálne, neférové, doslova špinavé. Nechce sa mi veriť, žeby kolektív dozorcov stádovito znášal, že im šéf nadáva do *.ujov" s aspoň litrom vypitého tvrdého, čo je vraj "neprimerané". Primerané je možno pol litra pálenky či koľko?
Livka je mužský nick? Ako si na to prišiel? Narazila ťa lietajúca veľryba? Máš to rád, nie?
Máte moju podporu. Akože vyliať pomyje, bľabotať o neskutočných veciach ako je "nadmerné" užívanie alkoholu, nadávanie všetkým do "pohlavných orgánov"...padanie zo stoličky po vypití litra (!!!) tvrdého, následnej kontrole pred verejnosťou, úniku do zákulisia a vyjdení s výsledkom 0.000...šoférovaní domov...to už je silne nereálne.
Nikdy som nebol v Leopoldove, netuším kto je dotyčný. No takto vyfarbiť kohokoľvek normálny novinár nesmie, je to doslova perverzné. Možno je spomínaný ešte horší ako "hentoto"...ale taký, ako ho namaľovali byť nemôže.
Zrejme príslovka "veľa" má viac odtieňov. Začína to asi trošililinku...cez asi 20 stupňov gradácie po nadmerné...a po ďalších asi 20 extrémne až letálne.
Každopádne, takéto vyjadrovanie sa nepatrí do serióznych novín.
Tie pravé zátvorky majú grády. To je orgazmus alebo dokonca multiorgazmus? Nebodaj hnačka? Nemáš na niečo vzletnejšie, nadýchnutie sa?
Ako som už vravel: si nechutná. Vylej si vedro pomyjí na gebuľu. Ak nebude stačiť, poradíme iné, účinnejšie.
Slabota, málo chodíš posilňovať. Mdlé ako odvar z dedových gatí.
Ako kovaný kosákom a kladivom dúfam máš rád bonzovanie? Alebo ťa kladivovali len po hlave a kosili v rozkroku?
Sú aj horšie možnosti, napr. s tebou.
Nemal si toľko prášiť medvedice v ruji.
Daj im chlieb natretý novičokom alebo ivermektínom. Ten druhý je vraj účinnejší.
A prečo by chceli medveďa kontajnerového? To radšej potkany.
Teba dúfam netreba chrániť.
Odporúčame