Tak si sa nám predstavil.
A Česi vyrovnali, čo výrazne mení situáciu
Neviem či vyhráme, len vravím, že jeden zápas nič nerobí.
A Švajčiari predtým 0-7 a čo? Mali sa rozplakať a nechať sa zahádzať vajcami od anonymných diskutérov? Osprchovali sa, dali to za hlavu a dnes ukázali dobrý výkon, ku ktorému sme mu ale pomohli mi zbytočnými vylúčeniami a Pospíšilov zákrok bol naozaj idiotský. Každopádne 5x sme inkasovali v oslabení, aj preto 8-1, ale v konečnom zúčtovaní to dôležité nebude. Je to jeden zápas. O postup hráme ešte minimálne dva.
Asi si si nevšimol, že Británia od zápasu s nami už neprehrala.
Ale vieš o tom, že homosexualita už nie je trestná? Čiže o čo ti ide?
Keďže Česi dnes prehrávajú, nám stačí poraziť za 3 body Dánov a postup máme vo vrecku. Takže dnešný zápas v podstate nebol taký dôležitý.
Žiarli, už veľakrát sa sebaukájal pri Sujovej fotke. A teraz takáto rana.
visualnytechnik
Žiarlivosť je sviňa, nenechaj sa takto spaľovať. Ak máš záujem o Suju alebo Matoviča, tak im napíš na FB. Nevylievaj si svoje sklamané srdce capslockovaním na pravde. Tu ti horúce rany nikto nepofúka.
Pozri si svoje príspevky a potom sa zamysli, čo je diagoza.
V čom splieta? Povedz nejaký konkrétny argument. Že kritizuje podporovania mimovládok? Že kritizuje nalievanie verejných zdrojov niekde do stratena? On sa snaží chrániť aj tvoje peniaze a ty mu a to nadávaš.
Suja je v Republike, ktorá bude mať poľahky nad 5%
Tak to áno, olajno bude už na hranici zvoliteľnosti, žaludi sú v pr.deli, ide to dobrým smerom.
Skús si zobrať Suju do parády osobne ty. A rovno zruš zubnú kartu.
Takú kultúru zaviedol Matovič. Mimochodom nie je poslancom a nemá čo byť postavený pre rečníkom.
Myslíš, že Matovič tam zajtra nabehne s Banderovcami?