Ako sa synchronizuje? Podľa mňa sa nesynchronizuje s nikým, treba počúvať, čo hovorí Uhrík a kam to chce smerovať.
Ako sa synchronizuje? Podľa mňa sa nesynchronizuje s nikým, treba počúvať, čo hovorí Uhrík a kam to chce smerovať.
Podľa mňa to nie je pravda. Asi 20 ľudí voličov oľana som sa za posledné týždne pýtal, že koho by volili teraz a ani jeden nepovedal oľano, väčšina povedala, že po tomto už voliť nepôjde.
Progresívci sú tlačenka bratislavskej kaviarne, tam je tiež veľa voličov oľana a tí prejdú k sas a žiaľ bihárimu. Avšak prieskumy sú jedna vec, minule vieme ako to s nimi dopadlo a to ich pasovali pomaly za víťazov volieb.
Tak Bratislava je zmätená, už nevie komu to hodiť, tak to dá na ultramarxistov. Ale s tým nič nerobením - najviac profituje iný liberál a to Pellegrini.
Uvidíme, budeš prekvapený. Nie vždy, čo si želáš, sa aj splní.
Nemajú. To je len prieskum. Nezabudni na rozhovor Matoviča a Procházku, koľko stojí percento.
To áno, ale si prehliadol, že podľa prieskumu sú stále druhí.
Ešte neboli u nás voľby, aby šli voliť všetci.
Republika je tu len týždeň a už dáva dole aj Sns aj Harabína, čoskoro aj Kotlebovcov. To vyzerá dobre.
Lenč na tej úrovni je. Veď to je Slovák, ktorý má doma koberček a tam sa hádže o zem so slovami Alláh akbar! Čistý pokrok.
Po najbližších voľbách si stopro od hanby zmeníš nick, keď uvidíš, ako sa Bihári objíma so Sulékom a Pellem.
Mal by si sledovať politickú situáciu pozornejšie. Kotleba ani Harabín v ďalšom parlamente už nebudú, ak sa teda nespoja. A že sa chystá vláda liberálov je vidieť na kilometre ďaleko, až od americkej ambasády.
Keby sme mali očistiť Slovensko od všetkých skorumpovaných ľudí, tak tu ostane žiť zopár tisíc ľudí. Ty si nikdy nič nekúpil bez bločka, bez faktúry,, na čierno, cez rodinu, medzi známymi? Aj to je čierna ekonomika. Udaj sa a pobudni si rok v CPP.
Prečo by im mal vadiť, keď sám otec zakladateľ je pozemkový mafián?
Ako sa tebe konkrétne za ten rok zlepšil život?
Ženy sú schopnejšie? Diskriminuješ mužov? Vieš, čo je to rodová rovnosť? To neznamená nenávidieť mužov a považovať ich za neschopákov.
Ako môže obmedziť kontakty s ambasádou, keď bez ambasády by žiadna Čaputová nebola?
Remišová má problém. Kolíková sa totiž po odstúpení z ministerského kresla stane poslankyňou, čím Remiška stráca hlas v parlamente. Vyzerá to, že ani trojkoalícia by nemusela mať 76 poslancov.
Odporúčame