Nereálne. Oľano má 58, on má 14. Neviem, kde by zohnal 45 poslancov, aby to bolo možné. Ak by sa to aj začalo diať, Matovič položí vládu. S tým súhlasím.
Nereálne. Oľano má 58, on má 14. Neviem, kde by zohnal 45 poslancov, aby to bolo možné. Ak by sa to aj začalo diať, Matovič položí vládu. S tým súhlasím.
Tak sa vybľuj a netrolluj tu ako divý.
Premiérom bude asi Naď, a to neviem či je lepšia voľba. Sulík nemá žiadne oprávnenie byť premiérom aj keby k nemu prešlo 30 poslancov.
To je úplne normálne, veď to v minulosti urobil aj Caligula či Nero.
Máme zatiaľ málo vakcín, očkovať sa môže len človek s viac ako 10 000 lajkmi. Dôchodcovia budú húfne zakladať účty na sociálnych sieťach.
Ono to vyzerá, že tento pánko bol čímsi zaočkovaný už pred dlhými rokmi a tie vedľajšie účinky sú desivé.
A keď sa objaví prvý nakazaný, ktorý bol očkovaný čo povieš? Či potom sa to bude opäť diagnostikovať ako chrípka, ktorá v tomto období záhadne vymizla?
Ale jeho mama už vo februári nie? Keď teda zíde z povaly.
Jeho žena aj matka musia mať radosť, možno o tom ani nevedia a dozvedeli sa to len z médií. Zatiaľ tam má cez 5100 lajkov a ja sa divím, že niekot vedome olajkuje status, ktorý má mať dopad na závažné rozhodnutie tretích osôb.
Ale čo čakať, keď mu tam vypisuje superstáristka, že pre ňu bola vakcína nádherným vianočným darčekom a že ona s manželom už čakajú na 4. vlnu očkovania a neváhajú ani sekundu...
To je logické, Matovičova vláda bez núdzového stavu nemá budúcnosť. A nuly ako Tabak a Pročko nemajú bez Matoviča nič
História sa veru opakuje, pozri si aká bola situácia v Rímskej ríši pred jej pádom a porovnaj so situáciou dnes na západe.
Hlavne sú ľudia, ktorí prekonali covid a ani o tom nevedia. Čiže očkovať by sa nemal nikto bez testu na protilátky. O tom ale nejak v médiách mlčia.
Si evidentne nenávistný človek. Gratulujem.
Ako pani prezidentka vie, či náhodou neprekonala koronu? Bola testovaná aj na protilátky? Alebo hlavú štátu očkovali bez zistenia takých podstatných informácií?
Nech si dá aj moju
Pretože dôchodkári majú len kostol alebo televíziu. A skočia na všetko. A ako oblizovač mikrofónov povedal, štát musí okresať výdavky na neproduktívnych ľudí.
To nehovor nahlas, lebo Weissenbacher si pôjde nohy dolámať, aby bol prvý.
O mesiac prídu o tom porozprávať do televízií. Ak tam teda bude bezbariérový prístup.
On ju má evidentne aj na tvári.
Odporúčame