Odo mňa nemá ani cent.
V skratke šlo len o šírenie o paniky, že možno máš aj ty koronavírus. A v druhom rade zase omieľanie, že má prázdnu špajzu.
Boris Dollar je označenie ešte od našich komediantov typu Dangl, Kemka. Pošli im protestnú nótu.
O žaluďoch sa rozpráva normálne aj v kuloároch parlamentu, je to taký pracovný názov tejto podivnej skupiny.
Víťazom koronavírusu na Slovensku sa stala Penta.
Nebude to skôr, to by muselo odísť 21 poslancov. Ale ak to Matovič dogabe, nebude to len rast smeru a ľsns, ale aj liberálov. To považujem za najhoršie.
Zdá sa, že Matovič tak ospevovaným novinárom zo Sme a Denníka Nenávisť nedôveruje, keď toto potrebuje.
Ja sa divím, že niekto berie peniaze za hádzanie takýchto čísel len tak do vzduchu a nemá za to zodpovednosť. Malo to byť 500 000, potom 170 000, teraz strašia, že sme chorí ani o tom nevieme a ďalšie bludy. Žiadna epidémia tu nikdy nebola.
Tie čísla by boli zhruba rovnaké aj keby pokračovala predchádzajúca vláda. Netvárme sa, že tu vôbec bola nejaká epidémia.
O 3 a pol roka budeme v kamapni počuť presne to isté: Mali sme prázdnu špajzu, postihla nás korona, tak sme pre vás neurobili nič. Voľte nás znova!
Schutz je stelesnená nenávisť sama. A okrem toho, ak máme hlavného hygienika, tak Schutza by mohli pasovať do role Antihygienka. Stačí sa pozrieť na jeho fotku.
Netrepem, riadim sa tým, čo píše NBS na svojich stránkach. To má pre mňa väčšiu váhu ako tvoje "netrep".
Úroveň dlhu k HDP za smeru klesala od roku 2013. Najvyšší dlh bol za Radičovej.
Okrem toho, porovnaj zadĺženie Slovenska v porovnaní s tvojimi vzormi v západnej a južnej Európe. Sú ďaleko za nami.
V tom čase bude mať vláda napožičané už cez 20 miliárd, len aby platila ľuďom žobračenky, že sedia doma.
Ty si iný psychopat. Len tak ďalej a možno sa staneš aj premiérom.
Dúfam, že z tej paniky nevykúkaš ani z okna.
Ako znížia počet úradníkov, keď sami vytvárajú nové ministerstvá a úrady?
Neviem čo normálny, ale Rusko fakt nás zatiaľ nemusí extra zaujímať. Tak čo ho stále spomínaš?
Odporúčame