Suhlasim, stran je vela, kazda ma svoje chyby a svoje kvality. Taky tu mame system, ze strana so 4ma clenmi alebo typek s kopcom penazi mozu byt v parlamente... Mozno by boli veci ine, keby na vstup do parlamentu bolo treba aspon 15% hlasov a strany, ktore by nedosiahli tento vysledok, by NEDOSTALI ziadne peniaze od statu na chod svojej strany.


