madari by nemali zabudat ze boli porazeni vo WWII a otvaranie benesovych dekretov ich moze pekne popaliť. vlastne si nespominam kedy by madari vyhrali v nejakej vojne alebo bitve. myslia si ze su pupok sveta ale opak je pravda, z toho prameni ich zakomplexovanost.


