ja som povedal ze rusko ma otvorit dalsi front? len som spomenul ze fabrika so zbrojnou vyrobou je vzdy ciel utoku. tak ako v kazdej vojne. a nemyslim si ze sa rusko bori s nepriatelom. treba si uvedomit ze sa bojuje ne uzemi kde ziju prevazne obcania ruski hovoriaci, rusi a ten boj oni beru ze ich ruska armada oslobodzuje. ci sa vam to progresivne olajna paci alebo nie, je to tak. preto postup armady je opatrny, ved len citam ze raketovy utok ruska si vyziadal jedneho alebo dvoch mrtvych a par zranenych. rusko by to vedelo masakrovat ako zidia v gaze kde systematicky vyhladzuju palestinske obvatelstvo. ale nerobia to. na oslobodenych uzemiach ukrajiny od banderovskych banditov ludia vitaju rusku armadu ako osloboditelov a zivot tam davaju do normalu.

