Focus: Progresívci zvyšujú náskok, Hlas padol pod desať percent, do parlamentu by sa dostali aj Demokrati
strata casu to sledovať. ale ved nech to olajnocintulam doda spokojnosti pred obedom, sa mi pacil taky slosiarik vo volebnom studiu ked uz bolo zratanych 90 perc hlasov a Smer jasne zvitazil vo volbach on si razil svoje , ze progresivci to daju lebo v požoni neboli zratane vsetky hlasy alebo Sulik v studiu pri prezidentskych volbach veril ze korčok to este da a pritom uz chudak hodil flintu do žita a vsetkych olajnocintulam odkazal ze im to nezabudne. ale ved tak malo staci k radosti. dobru chut olajnocintule.