ahááá, tak preto nočnik N vytiahol ten lipovy čajík s domcekom vo francuzsku.
ahááá, tak preto nočnik N vytiahol ten lipovy čajík s domcekom vo francuzsku.
si omylom ťukol do klavesy Caps Lock a nevieš ako z toho von?
za dva dni bublina splasne a nočnik N bude za idiota aj investigativcami ako mirka z bratislavy
+popradska pijavica a mangalica.
budes len platit matovicohegeroodorovsky ucet za bohapuste zlodejiny. zial aj my ostatni ty olajnocintulo.
pocitam ze to bude x2
tak to bolo s tymi vyznamenaniami trkvas, tych zidov vraj bolo treba transportovat na prace do polska ale akonahle sa dozvedel co sa tam s nimi deje tak transporty zastavil. udeli 30 tisic vynimiek z transportu. zato madarsko tych zidov tam posielalo aj po tom ako dali svedectvo utecenci z osvietimi Wetzler a Vrba.
to su fakty.
Prezident Tiso sa potom vyjadril ze za tych par plieskov to stalo lebo nemci mali v plane postrielat 2000 mladych chlapcov slovenskej armady, zbombardovat dve mesta ZV a BB a odvliect tisice slovakov na nutene prace a to ako odvetu za zavrazdenie clenov nemeckej misie v Martine. nemci od toho upustili len vdaka vplyvu prezidenta Tisa
si proste tupý.
a ty primitiv.
takeho d3m3nta by ani do gardy nevzali.
ja viem olajná, pre vas dobry taky igiot alebo ediot.
staci ze ho ctia prezidenti velmocí, cinsky, rusky alebo americky. ostatne nicky nech si poškrýpu zubami.
brutal si predstavit ze na mieste premiera by bol este raz matovic alebo ten ozrala heker alebo nedajboze poloop simecka. som hrdy na slovenskeho premiera Roberta Fica, je to politik svetoveho formatu. vsade ho vitaju s najvyssimi poctami. niekomu vsak staci taky vantajm
a simeckova mafia by necicala milion ale dva alebo viac, vsak zasluzia si
ale ze ussaci buchli dve na hirosimu a nagasaki su poslovia mieru.
až hraje v tvari farbami, z mrtvolne sedej na mrtvolne zelenkavu.
mario kolik sa uz trasie ako osika.
tak rusko siahne na nehnutelny majetok zapadnym spolocnostiam. zlodejina za zlodejinu.
ziadne rakety nezabrania rusku oslobodzovat ludi zijucich na ukrajine spod vlady banderovskych vrahov.
čo je to tá šeliga?
Odporúčame