Na strane Sagana nielen fanúšikovia, ale i osobnosti: Hanebné rozhodnutie
Cha, cha, cha, Garboczan, musim sa zasmiat, to je vsetko, naco sa zmozes? Len vymyslat si? Kdeze ja pisem, ze cyklistika nie je spravny sport na porovnanie, prave naopak porovnavam MS Sr a Tour. A tvrdim, ze sagan nevyhral dve etapy, naopak tvrdim za etapu vyhral. Hovoril som o sportovej cti Sagana, preto do toho pleties Frooma? Nebodaj aj ten startoval na MS SR a vyhodili ho teraz z Tour? Aby sme mohli porovnat? Vidis ako taras Garboczan. A co sa tyka toho" clanku co prikazoval Saganovi"...: Keby bol Anglicanovi uhol, mohol byt teraz na Tour... Vies o kom sa to vravi, ze je tvrdohlavy a neustupi , aj ked by na tom mal skodovat? Hadaj. Ak neuhadnes, tak ti poviem.Ale mne si doteraz neodpovedal na otazku, ci si profesional, a ak, ako ti to vynasa...Kedy konecne mne aj Ty odpovies? Namiesto vyhovarania a zahovarania? Ale ako komik si tu dobry. To musim priznat.