ten článoček môže vyjsť iba v denníku SME
ten článoček môže vyjsť iba v denníku SME
saso ,áno bola to bratská pomoc za 20-rokov..a čo tak 1000- ročná nadvláda, to nebola kolonizácia ani otroctvo ...môžeš mi pripomenuť,lebo si nespomínam ako sa volali....jaj prepáč boli to boľševici a rusofili ...
Pán Repa v podstate súhlasím s vami ,ale podľa mňa sú tam zavádzajúce myšlienky. Hašek a komunistická ŠtB. Viete kedy žil Jaroslav Hašek?Ja verím ,že raz napíšete aj dobrý článok o tom odkiaľ komunistická ŠtB zobrala praktiky. Viete povedať ,kedy politici alebo politika slúžila ľuďom?Tak potom sa musíme vrátiť, tam čomu Vy hovorite ,,ešte väčšie postkomunistické bahno"
Len tie zbrane nesmie použiť proti vlastním obyvateľom
Vidno podľa obsahu,že si múdra lavička na tu si každý sadne
V tej vode ide o to, keď v roku 2000 SDĽ chcela dať do ústavy zákon o neprivatizovaní zlatých vajec, tak Miky a pravica kričali a prisahali,že žiadna privatizácia nebude......
Pán najlepsejsi
Čl.150
Prezident Slovenskej republiky na návrh Národnej rady SR vymenúva a odvoláva GP tak že on ho nevymenúval ale odvolal.
Čl.134
Prezident Slovenskej republiky vymenúva .Tak že nie odvoláva.To vysvetli aj p.Mazákovi.Ale v tom asi sa nezhodneme.
Odporúčame