Súdny človek už naozaj nevie pochopiť , čo to naši " sokolíci " hrajú . Nech tam bude trénerom hoci-kto s tými našimi tajtrlíkmi nepohne nikto. Ešte im nikto nepovedal , že pri futbale treba behať. V zápase s Cyprom ani dresy neprepotili a to by som bol veľmi zvedavý , koľko km nachodili po ihrisku . Keď budú MS s prihrávkami dozadu a medzi obrancami , určite vyhráme . Chlapci si myslia , že reprezentovať znamená len obliecť si repre dres , chytiť sa okolo pliec a " zabliakať " hymnu , trochu drístov pred zápasom a potom hybaj do bordelu...Dnešný zápas bol naozaj na zaplakanie , alebo na smiech ? Pekný večer , priatelia


