Šikovná žena , využila dobu , dokázala zarábať na blbosti ľudí . K Sulíkovi dokonale pasuje .
Šikovná žena , využila dobu , dokázala zarábať na blbosti ľudí . K Sulíkovi dokonale pasuje .
Preferencie jej padajú a tak jej nič iné neostáva . Môžem len potvrdiť , že ľudia sú už naozaj naštvaní . Vláda sa ani nesnaží niečo robiť s rastom cien , ktorý je najvyšší v celej EU .
Hygienička z Dolného Kubína , ako jej šéf Mikas Tlstý I. rozumu nepobrala .
Šašo v generálskej uniforme. povinné očkovanie je aj právny problém , nie že nie je . To , že napr. Portugalsko má vysoký počet zaočkovaných , tak si treba všimnúť ako tam k tomu pristupovali a kto riadil očkovanie , rozumní , vzdelaní ľudia a nie ako tu idioti z povolania .
Podľa očakávania Nemci chceli zmenu 16 rokov na čele je dnes veľa . SPD pod novým vedením sa vrátila k sociálno demokratickej politike - spravodlivé odmeňovanie za prácu , riešenie energetickej chudoby , seniori to čo na Slovensku napr. odmieta PS , vraj to nie je pre ľavicu to hlavné .
Tento neschopný človek , je schopný všetkého pre kariéru .
Veď táto vraj strana sa už neobjavuje ani v prieskumoch . A títo dvaja jeden za osemnásť , druhý za dvadsať bez dvoch .
Za zlého socializmu bola v každom okrese Stredná zdravotnícka škola a všetky absolventky sa zamestnali , potom prišiel brožurkový ekonóm Mikloš a zrušil ich ako zbytočné . Teraz by sme boli radi aspoň za polovicu .
Hlavne po drastickom zvýšení cien po novom roku si spotrebitelia naozaj vyberú .
Boris sa bojí , že mu prepadne majetok .to je celá pravda .
EU si zato môže sama . Jej neschopnosť robiť samostatnú pragmatickú zahraničnú a vojenskú politiku a stále sa držať americkej sukne, lebo Rusko priniesla výsledok .
Ako môže niekto ako SaS hovoriť o dôchodkoch , keď sa pred časom Sulík a Mihál vyjadrili o dôchodcoch ako o tých čo nič nerobia , tak načo im treba vyšší dôchodok .
Želám jej aby sa jej to podarilo . Netflix a spol. sú výrobne blbostí na vymývanie mozgov .
Bol to vojnový zločinec , vrah , kňaz s krvavými rukami . Dostal zaslúžený trest .
Ľudia nepotrebujú cirkev , stačí im viera . Nepotrebujeme cirkev , ktorá stáročia bohatla na utláčaní najchudobnejších .
Hneď na začiatku článku sa píše , že proti pamätnej tabuli nič nemá . To, že tí naj Slováci vrátené vás majú problém s čítaním už ťažko niečo spraví .
To sa mohol nakaziť aj lacnejšie ako si k tomu pozvať pápeža.
Pakistanci majú pravdu , keď niekto hazarduje nielen so svojim i životmi , ale aj so životmi iných nech platí .
Poisťovňa oprávnené odmieta zaplatiť . Ráčte sa naučiť čítať . Nemali oprávnenie , nemali základný tábor teda ignorovali všetko .
Odporúčame