+++++++++++
Čo je dovolené bohovi , nie je dovolené volovi , preložené čo je dovolené účastníkom Globsecu , nie je dovolené obyčajným ľuďom . Prezidentka sa nemala vôbec zúčastniť, pretože vyzývať na disciplínu a potom ju obchádzať sa nerobí .
Účastníci Globescu , tak ukazujú svoju morálku , teda presne povedané nemorálnosť , svoju nadradenosť . Reči o demokracii , o rovnosti , o právach v ich podaní sú len slová , slová pre poddaných . Celý Globsec je zbytočný , niekoľkodňové rečnenie a na konci konštatovanie , že Rusko je nebezpečné . Jediný osoh z Globsecu majú pracovníčky eskortnych agentúr .
Možno sa pár stoviek , možno sa ich zíde aj tisícka , aj to asi len v Bratislave ale žiadna masovka to nebude . Slováci to proste nemajú v génoch , radšej budú čakať ako to dopadne inde a potom sa pridajú k víťazom nech to bude ktokoľvek .
Áno cisár František Jozef začínal pracovný deň vždy o 6:00 hod. Jeho c.k. nariadením sa preto zaviedol v c. k.monarchii jednotný začiatok pracovného času od 6"00 hod. Museli sa podriadiť aj poslanci parlamentu , cisár zvolával jeho zasadanie na 6:00 hod.
Štúdie a štúdie a výsledok len dohady a buzerácia ľudí .
Pán profesor najlepšie zvládneme Covid -19 keď vy budete mlčať .
´V tomto termíne je to čisto hazard so zdravím , ale keď sú peniaze viac ako zdravie prosím .
Slovensko nie je a nikdy nebola normálna krajina , pretože len v nenormálnej krajine si národ , pretože nie je normálny , väčšina teda určite aby si zvolil to čo má teraz , ale ako povedal predseda SNS Danko , národ /ja hovorím ľudia , pretože žiadny národ nevidím / musí , musia pretrpieť .
Žiadna škoda , skôr by sa Slovensku uľavilo .
Nemôže to byť zlý človek veď chodil na náboženstvo , ako povedal súdruh farár .
Umelci si to vlastne zavinili aj sami , ako trefne napísala na FB prispievateľka . Odporúča umelcom a umelkyniam aby si pozreli archív smotánky a pod. relácii , kde sa predvádzali a prezentovali v róbach za desaťtisíce , chválili exotickými dovolenkami , prezentovali duchaplnými výrokmi na úrovni pubertiakov . A ja dodávam , túto vládu pomáhali aktívne tvoriť aj oni , tak že plač nad rozliatým mliekom , Nemyslím si že tí umelci sú na tom tak zle , horšie je to neumeleckými pracovníkmi v kultúre tam je naozaj treba pomôcť.
Slováci si radi vždy kopli zbabelo do chudobnejších , lepšie sa totiž takým hrdinom potom žije . Dieťa si nevyberá do akej rodiny sa narodí , nemôže za to preto pomstiť sa na deťoch je najväčšie svinstvo , a toho je schopný len zbabelý národ . Sulíkovi , Mihálovi , Krajniakovi , /ktorý sa neustále oháňa kresťanskou láskou / a ďalším napravovateľom "krívd" vadí , že ich deti by mohli obedovať v jednej jedálni s tými chudobnejšími , taký malý slovenský rasizmus . Zaujímavé , že je veľa štátov , kde sú obedy zadarmo úplne samozrejme a nikomu to nevadí . Slovensko nie je normálna krajina , normálnym národom .
No neviem ako toto vydýchajú Naď, Korčok , Klus , Dostál , Osuský a ďalší .
Pandémia, pandémia a k tomu ľudské práva , o ktorých hovorí vláda , poslanci a , ktoré sa pomaly okliešťujú lebo pandémia . Občanom v karanténe nie je dnes možné na Slovensku v doplňovacích voľbách voliť rozhodlo MV , v Česku včera a dnes mohli voliť všetci aj tí čo sú v karanténe , kde sú tí ochrancovia ľudských práv na Slovensku , ktorí kričali pri každom Ficovom prde , a čo ľudské práva pacientov , ktorí čakali mesiace na operáciu a teraz čakajú opäť .
V Česku sú dnes a zajtra voľby a voliť môžu všetci , proste to dokázali zariadiť , len Slováci sa opäť ukázali .
Slovenská kultúra , keď neviem síce či také niečo existuje je na kolenách už 30 rokov , iba snáď Kňažkovi sa darí ten z toho vytrieskal čo sa dalo . Chceli ste kapitalizmus , máte ho .
Hlúpy , bezduchý článok . K tým nakazeným športovcom , tí sa predsa nenakazili na štadiónoch , tí sa nenakazili od divákov , tí sa skôr infikovali pri návštevách barov , osláv a pod.
Zmeniť myslenie a na Slovensku ? Možno v inej krajine , ale Slovensko na to nemá , len si pozrite vyjadrenie Remišovej , Matoviča , kde sú tí od zmeny myslenia .
Odporúčame