Od začiatku som bol proti VAR -u. Totálna blbosť , nikto nevie ako a pri akých situáciach ho použiť, nie je jednoznačné určené kto má posledné slovo či rozhodca na ihrisku , alebo VAR . VAR doslova urobil z niektorých zápasov frašku, vôbec sa Gomezovi nečudujem .


