Momentálne niet väčšieho idiota na Slovensku ako Sulík, nič nevie , ničomu nerozumie, ale radí ,a radí. Okolité štáty elektrárne nepredali a ak tak len menšinový podiel, napr. ČEZ v Čechách po neúspešnej privatizácii keď ponúkaná cena bola smiešna dnes už o predaji neuvažuje nikto, leda keby sa tam objavil taký idiot ako Sulík. Téza , že štát je zlý vlastník straší už len v jeho prázdnej hlave , a expert SaS Galek je z rovnakého súdka.

