nooo... takze tu nejde o richtera.. samozrejme ide o moc.. o nic ide iba si uchmatnut viac moci... vytvorit vacsi tlak.. presadit svoje zaujmy... ako tu uz niekto napisal, niejde o richtera.. prvoplanovo.. ide o to ziskat nejake vyhody.. ale toto je neudrzatelny stav.. ak danko dnes nevyhra tak bude robit tlaky o mesiac, pol roka... ak danko dnes vyhra tak fico bude konat o mecsiac ci pol roka... v tomto smere je odvolavanie ministra iba zamer dosiahnut vitazstvo inde.. nic ine...


