Zmenil sa tam len obal. A Vy ste sa nepochválili čo a kedy ste tam robili. A v USA ste boli ,keď sa k tomu vyjadrujete?
Zmenil sa tam len obal. A Vy ste sa nepochválili čo a kedy ste tam robili. A v USA ste boli ,keď sa k tomu vyjadrujete?
Na výmennej vysokoškolskej praxi. A teraz nech sa Matra68 pochváli.
Neboli ste v KSS a chodili ste za pánom Valkom a kládli vence? Ale nehovorte. Viete tomu čo píšete môžete veriť len Vy. Boli ste funkcionár.
Imperiálne snahy ostali už nezabalene do červeného papiera ale do národného.
A budú nové decká. Ale už asi bez cenisana a aj palenqueho.
Mal som vtedy necelých 16 rokov a keďže bol problém s kategóriu mužov tak tam nahnali gymnazistov. Cvičil som kategóriu mužov aj keď som fyzicky určite ešte dospelý muž nebol. Dostali sme sa až do Prahy. Nikto sa ma nepýtali odmietnutie by si vtedy každý dobre rozmyslel. Vysokoškoláci sa z toho celého už vedeli vyzuť. Na vojne som bol až o sedem rokov neskôr a tam som na spartkiáde nebol lebo v ten rok nebola. Spartakiádu roku 1975 mám ináč popísanú na Pravde v samostanom blogu.
Veď to je skôr náš prípad.
Neexistuje ale niekto sníva o jeho obnovení.
Tak si ich vypočujte. Tiež niekto zabudol, že raz mladý tiež bol. Študovať môžu pokiaľ majú na to peniaze a aj chcú. Ale nie o tom sú demonštrácie. Aj keď sa mi nie celkom páči ,že viacej pracujú ako študujú .Ale to nie ich vina .Vy im musíte pripadať, ako dinosaurus a to ešte starý. .Treba vedieť diskutovať a nie urážať do potkanov.
Ja však nie som prezidentom. A o Vás som čítal, že napriek dosť vysokému veku stále musíte chodiť do práce. To však nesvedčí o životnom úspechu.
Nieže pre nich ale pre všetkých ale vzhľadom na počet obyvateľov a ekonomickú silu. Kde je málo tam je proste málo. Myslím, že v prípade Ruska, USA a Číny je to rovnako .Jedna malá dedina s minimálnym výtlakom. Sme pre nich bezvýznamní a v podstate ich veľmi nezaujímame, možno s čiastočnou výnimkou susedov. Vystúpiť z EU?A čo potom? Máte nejakú víziu? Okolie prestane zrazu existovať? Veď aj Fico teraz behá po EU a žobre o ropovod Družba. Sám nemá silu to vybaviť. A všimol ste si, že na Pravde náhle zmizla kritika de Leynovej, čo bolo tu denne bežné?
Veď je právo protestovať. Nikto to nezakazuje. Keď sa Vám to nepáči tak tam nechoďte, nie je to povinné. Na rozdiel voľakedajších prvomájových demonštrácií. Napokon urobte s si z cenisanom vlastný pochod starých kmeťov. Kto Vám bráni?
Predsa Vy ste autorom blogu .Všetci to vedia. A že má zožerie lev,? Riskujú Tí čo vôbec neriskujú.
Odporúčame