V každom prípade si ani jeden Maďar Vás blog neprečíta.
To nevadí ale ovládali svet. A taký cenisan bol len poddaný.
Okrem dvoch štátov to nikoho netrápi.
Už ako keby to bolo hotové.
Madura bol zvolený podvodom ,fiktivny prezident. Nikomu nechýba.
Tak predposlednej.
Vaše ekonomické analýzy sú ako vždy úžasné.
Nepochopil som to. Kade povedie ten ropovod. Nemáme priame hranice s Ruskom. A dovtedy sa zmenia vlády všetko je v oblakoch. A za tretie maďarská delegácia tam cestovala na turistické víza a stretnutia nemala dohodnuté.
Magyar nie je Maďar? To je veľká novinka. A kohože už môže riadiť ten 94 ročný Soros?
Konkrétne Irán pre Izrael určite nie je ilúzorny ale skutočný nepriateľ. Vždy sa vyhrážal jeho zníčením.Neviem o zavraždených y vedcoch v Egypte ale len v ráne.
Lichotí mi, že bloger ma považuje za kráľovského potomka No čo už. Tak mám modrú krv kým on iba červenohnedú.
Odporúčame