To však oni neplatia podobne ako my nie. V každom prípade tento "mierotvorca" s nimi absolútne nerokoval.
To však oni neplatia podobne ako my nie. V každom prípade tento "mierotvorca" s nimi absolútne nerokoval.
Práve to, keby ich Ukrajina mala žiadna vojna by najskôr nebola.
Hm tak kupované zbrane nie sú už zbrane.
Simečka nie je predseda žiadne vlády a nebol nikdy pri koryte. Takže je príliš nezaujímavý
Na Ukraine je vojna ,preto sú tie vyjadrenia tvrdšie. Orban naozaj pre nich nič dobré nespravil. Mierotvorca, ktorý sa stýkal len s jednou stranou.
Chcuú z neho vyrobiť Kuciaka, ale on nič podobné nebol.
12 z 13 ,Talian mi nesadol.
Ostatne štáty výpadky ochotne nehradia.
Ten cieľ nikdy nebol.
Lenže je tu jeden problém a to, že Ukrajina je vo vojne .A to robí už nejaký rozdiel.
Aj náš premiér klame až sa hory zelenajú A Vy podobne.
A prečo by ju mal pustit?Aj on si háji svoje záujmy.
Súhlas Ukrajinci nemajú dôvod Zelenského milovať.
Pre neho nie, tie peniaze by ho mohli bombardovať.
Ja nemilujem Orbana ale načo sem zavádzať predpotopného Slotu? Jeho synovia dnes už spievajú inú pieseň.
Ukrajinsky diktátor bol demokratický zvolený a stále sa teší podpore. Voĺby sa vyhrávajú na Ukrajine a nie na Slovensku.
Odporúčame