Myslite, že oni tam niekoho nechali na tak exponovanom teritóriu ako veľvyslanectvo? No na ambasade podľa mňa najskôr už nikto nebol.
Myslite, že oni tam niekoho nechali na tak exponovanom teritóriu ako veľvyslanectvo? No na ambasade podľa mňa najskôr už nikto nebol.
Keď Fero schvaľuje ruský útok, prečo mu vadí americký? Fero je obyčajný amerikofób .Nadpis je v rozpore s textom, ani slovo o ropovode.
Jedna vec je čo oznámi Irán a druhá vec čo je pravda, čo sa naozaj stalo. . Takže to všetko toto beriem s veľkou rezervou. Mierotvorca Trump sa už neviem koľkokrát u blogera zmenil na niečo iné a ktovie, koľkokrát sa to ešte stane.
Je to obyčajná tlčhuba. Jeho "predpovede" z rusko - ukrainskej vojny si ešte živo pamätám.
Píšem čo som od Vás čítal Vy "zasran".A tie detí sa akosi vytrácajú z médií, dokonca aj tu na Pravde. Ani izraelského bosa už zrazu nebola napadnutá a aký to bol bombastický nadpis.
Nejdem obhajovať Trumpa ale ten pan sa stal prezidentom najskôr podvodom .Pokiaľ ide o to bombardovanie detí, je okolo toho veľa nejasnosti.
Pán Master veď si počkáme čo sa objaví. Časom sa to vysvetlí. tak alebo inak. S tvrdením iránskej strany treba byť však opatrný. V každom prípade v prípade Ukrajiny Vás takéto maličkosti nezaujímali,
Informácia je tá, že sa to ešte celé preveruje, kto to naozaj spôsobil. Ide o tvrdenie iránskej strany. A s=u známe ich spôsoby boja táboria pri školách, aby to propandisticky využili. Ale na Ukrajine Vás to nejako zvlášť netrápilo, chýbali Vám dôkazy.
O tej zbomardovanej škole v Iráne je to naozaj pravda? Lebo dočítal som sa o tom vlastne len tu na Pravde. Keď však bola zbomardovaná škôlka na Ukrajine tak bola blogerka ticho. Bolo by dobrá keby si všímala aj bombardovanie slovanských detí.
To čo píšete je už dlhodobo známe. Ale niekedy sa spojím aj s nepriateľom proti inému nepriateľovi.
Každý neodborník tam bude vidieť to čo vidieť chce. Určite však nie sú Orbánove nevlastní satelit.
No nie je lebo inač by sa už dali súdne žaloby voči Ukrajine.
Peter Magyar sa k otázkam zahraničnej politiky zatiaľ veľmi nevyjadruje a podľa mňa robí dobre. Orban po svojich mnohých priam hysterických inektivách proti EU veľa priateľov tam mať už nebude. Nevieme, čo bude robiť Magyar ale voči Ukrajincom to už horšie byť nemôže.
Neviem v čom som smiešny. Tak to poviem ináč, nikto už nemá dnes DNA ani Veľkej Moravy a ani starých Maďarov..
Tisíc rokov sa miešali a tak sú si genetickí blízki. Ale ani Svätoplukové gény dnes už medzi Slovákmi nenájdete. Rozdeľuje ich jazyk.
Opakujem ,že sa ropa dostane na naše hranice je podľa zmluvy zodpovedná ruská strana. .Rakúsko a Česko ich za nedodanie už zažalovali a dostali odškodné. Slovensko nie a tak nič nemá.
Odporúčame