Kde konkrétne sa v Bratislave nachádzajú to množstvo kaviarní? Kávu si tam v puboch objednať môžete ale tým to aj končí?
Kde konkrétne sa v Bratislave nachádzajú to množstvo kaviarní? Kávu si tam v puboch objednať môžete ale tým to aj končí?
Na mňa toto show nezapôsobilo aspoň nie pozitívne , lebo obidvaja páni si v najlepších rokoch vybavili modré knižky. A viem si predstaviť, , ako sa ich "nadriadení" pri výcviku triasli, aby sa im len niečo nebodaj nestalo ,aby sa nebodaj sami nepostrelili.
Nuž musíte nájsť mena nových aspoň takých zabávačov ako sú títo. Jedného už poznám volá sa Feren
Ale aspoň už chodí ale na tú slávnu autostrádu do Košíc stále len čakáme.
Nie ,slovo klerik sa pre židovské náboženstvo nepoužíva.
Prečo práve z Veľkej Británie? A koľko Židov u nás ostalo jeden, dva, alebo všetkých päťdesiat?
Tej sa na Slovensku nedočkáte. Katolická cirkev sa vyhovorí na ostatné cirkvi a niektoré menšie tu podporu aj potrebujú.
Skorej ako bilagbilag, ktorý je niekedy síce dosť otravný ale nie vulgárny by som si všimol skôr nás multinic a teda ja sa pýtam ,ako je možné, že skoro tretinu článkov môže písať jediný človek pod rôznymi nicmi? V tomto prípade to pani Lune neprekáža, lebo je z rovnakej krvnej skupiny a uráža on teda tiež dosť. A tých s nejasným pozadím je viacej. Administrátora som už skúsil kontaktovať a tá adresa ,čo je uvedená v skutočnosti neexistuje. A napokon aj postoje pani Luny sú v niektorých otázkach tiež na hrane.
Kuznecov bol jedený z ich admirálov, čo aj za niečo stál a veľmi dobré obstál aj v druhej svetovej vojne keď odmyslíme potopenie jednej civilnej lode v roku 1945 v Baltskom . Vtedy zahynulo 5000 až 9000 ľudí väčšinou detí čiže najväčšia námorná tragédia v dejinách.. Nepatri sa o tom dnes však písať. Ignoroval dokonca 21.6 .1941 Stalinove rozkazy po napadnutí ZSSR. Napísal aj veľmi dobré pamäti, ktoré však neboli nikdy uverejnené, pretože neboli celkom v súlade so vtedajšou politikou. Slávu si tak odniesli iní.
Ukraina tu vojnu predsa nezačala.
Tak Vaše blogy, ktoré sú väčšinou výmysly, mi oči iste neotvoria.
Ale to sú len čiročisté výmysly.
To sa ale veľmi mýlite pokiaľ ide o ekonomické vycuciavanie. Adresujte to v každom prípade ale na pána Putina.
Aj Slováci vo veľkom utekajú Nazýva sa to len ekonomická migrácia. A bude to len horšie. A to ani vojnu nemajú. A keď na Lunin dom bude niekto strielať, tiež utečie.
Jalta zmysel nedáva, lebo na rozdiel od druhej svetovej sa nenachádzajú v Europe milionové vojská a už vôbec nie čínske. Takže rozhodnuť môžu ale ako vynutia..
Už rok čakám, s čím úžasným sa pani ministerka vytasí v oblasti kultúry. Kde nič tam nič. Ostavá len ten outfit.
Ktorá stavba podbného fungovala od začiatku perfektne? Žiadna. Podstatné je, že električka pôjde a to ostane sa už došolícha.
Tak to dostávajú tri kopce, cenisan, Pekný vtáčik, medvedar atď atď. Nikto normálny nebude predsa denne produkovať toľko článkov pod rôznymi nickmi stále o tom istom , čo je ináč nekalá neférová činnosť. A ešte sám seba pochváli Každý by mal mať maximálne dva nicky. Ja používam len jeden a žijem.
Ak sa naozaj spustí, bude to ťažký úder pre tunajších trollov.
Ide o politika, čo si často pletie štátnu kasu zo svojho .Evidentne sa jeho rezortu žiadne konsolidačné opatrenia netýkajú. A minister obrany s modrou knižkou?