Ale veď to je jeho úloha ,Nech Slováci vedia ako si žijú ich predstavitelia žijú po svete.
Ale veď to je jeho úloha ,Nech Slováci vedia ako si žijú ich predstavitelia žijú po svete.
Prvá veta v podstate sedí,. Samozrejme ,že povinnosťou opozície je kontrolovať koalíciu. Matovič je v tomto dosť teatrálny ale ako vidno z reakcií dosť nepríjemný.
No nemyslím si .Nemal osobnostné predpoklady na funkciu ktorú mal ale mal aj svoje dobré stránky. Ako strážny pes bol a je vynikajúci.
Matovič žije napriek všetkému v usporiadanej rodine podľa všetkého šťastnom manželstve. Sledovala ho cela úderka aby v tomto smere na neho niečo našla a nič.
Vymierajúcim národom sú aj Rusi.
Nemyslí m si, že by na tento štát by mali byť Slováci nejakým spôsobom hrdí.
V tomto prípade išlo o druhého Piliniusa a to bol jeho synovec. Ten písal v druhom storočí teda nie za Neronových čias. A v Malej Azii teda rodisku kresťanstva. Nie všade to tak bolo. Z tých listov je takisto zrejme, že sa vtedy žiadne prenasledovane nekonalo.
Učenie Ježiša rozhodne náboženstvo je.
Lenže to uctievanie bolo absolútnou dominantou stredoveku až do objavenia Ameriky. Vrátane marianského kultu. Samozrejme že to nenájdete v nejakých oficiálnych materiáloch. Ale cirkevní predstavitelia sa tomu vôbec nebránili. Ale za zlegalizovanie kresťanstva museli zaplatiť veľkú cenu a ešte v štvrtom storočí kresťania pustili sami za seba.
A aké zásluhy majú uvedení pani za Slovensko? Nezobral niekto za toto hlasovanie nejaké provízie?
Nuž dobre .Nech sa k tomu Fico vyjadri. Ale dokazovat sa tu bude tažko. Ficove majetky ani na Slovensku nie sú napísane na jeho meno.
Pán Matovič si v tomto prípade koná len povinnosť opozičného politika.
Áno, prejavilo sa vo vojne, ako majú k sebe blízko.
Boli dva hladomory. Počas kolektivizácie a aj po vojne. Prvý bol vyvolaný úmyselne.
To tvrdenie však treba aj dokázať.
A aj niečo reálne dostali? A prečo tak komplikovane. Reálne bolo Československo hádam najmenej poškodenou krajinou aspoň v strednej Európe určite.
Asi majú na riešenie vážnejšie problémy ako to. Ale správne, obete sa majú odškodniť ,nech to už spravil hocikto.Kto však odškodní ostatných mŕtvych, to už európsky súd nepovedal.
Ja som sa nikam odcestovať už nechystal. Mam už 65.