Tebe to určite vyhovuje, je to tu fantastické?
Tebe to určite vyhovuje, je to tu fantastické?
Odchod by mali zvážiť všetci, aj pellegrini. Tento štát nemôlžu riadiť slováci, nefunguje to. Dajte to naspäť čechom, alebo maďarom, toto je hnus.
Je úplne jedno, čo roznášajú, pokiaľ im to neuškodí.
Veru, vtáky majú chrípku, preto tuhnú a zaliezajú do dier.
Nepotrebujem preklad. Nežijem v amerike a teda nepoužívam ich jazyk.
Nešlo by to povedať po slovensky? Ja netuším čo je lokdaun a teda asi nemôžem nič dodržiavať.
Mali by ste vypnúť elektrárne, určite by to vyriešilo všetko.
Strčte si celý kovyd kamsi a riešte normálne veci. Alebo nič iné neexistuje?
Čo to je diskriminácia cigánov? Dostávajú zadarmo všetko to, čo si musia ľudia zaplatiť; snáď nečakajú nejakú radosť ľudí z ich prítomnosti, alebo niečo podobné.
Napríkladf v USA žiadne dotácie nie sú a ceny sú nižšie ako tu... Nebude problém niekde inde?
Je to krajina blbcov a agresívnych primitívov.
Zamestnancovi stačí do práce prísť a potom odísť, nemá iný problém. SZČO si tú prácu musí najprv nájsť, potom ju sám na vlastné náklady a vlastnými prostriedkami urobiť. Nikto mu nedá šraubovák ani toaletný papier. Tak konečne prestaňte porovnávať veci, ktopré sa porovnať nedajú. Toto dokáže iba totálny blb.
Odporúčame