Keby radšej zriadili komisiu na kontrolu správcov bytov, bolo by to užitočnejšie.
Keby radšej zriadili komisiu na kontrolu správcov bytov, bolo by to užitočnejšie.
Vláda v tomto poondiatom štáte sa zaoberá len sama sebou, kašle na všetko ostatné.
Všetci ficoidi sú zločinci. Aj so svojím šéfom.
Zase nejaký trampovo-orientovaný kretén vymyslel sprostosť.
Nechápem, prečo by sa mal obyvateľ Litvy zaoberať nezávislosťou Taiwanu a riešiť to cez čínsky telefón... Celé je to blbosť.
Mne zase chýba informácia o farbe vlasov...
Prečo by mal držať hubu? To také tupo-slovenské.
Šialenci... Horda tupých bláznov.
Táto vláda má problémy sama so sebou, na iné jej neostáva čas.
Ano, majú pravdu. Ale večne sa hovorí len o lekároch, akoby v zdravotníctve nikto iný nepracoval...
Keby ste tak vedeli, čo všetko sa vytvára pri liečbe rakoviny chemoterapiou... To vám ale asi nevadí.
"Česká republika mala v sobotu 301 ľudí novoinfikovaných koronavírusom..." to je katastrofa, lebo Slovensko má iba 816,
Fantastické... Diaľnica z Košíc do Bratislavy sa už stavia od 1967, a predpokladám že hotová bude v roku 3588. Alebo nikdy.
Tento štát sa už zhnusil aj tým, ktorí ešte pred dvomi rokmi verili, že to môže fungovať... Je to hnus.
To isté platí o bio-benzíne, bio-nafte, elekrtických autách, ...
Si myslím že neexistuje povinnosť to kupovať... Ak je to plast, je jedno koľko stojí, nikto to predsa nekúpi.
To je hlúposť, polí je dosť... Rastú mzdy, to bude príčinou...Stúpajú náklady.
Odporúčame