Zobrali ste penzistom aj nezdaniteľnú časť základu dane a budete trepať hlúposti o tom, ako im štát pomáha... Odporné.
Zobrali ste penzistom aj nezdaniteľnú časť základu dane a budete trepať hlúposti o tom, ako im štát pomáha... Odporné.
Trump to robí dobre, systematicky likviduje americké firmy. Tí ostatní sa naučia bez nich žiť.
Ako vravel klasik, generálmajor profesor Švejk: "Kde končí lidská blbost, tam začíná válečné umění".
Vždy sa striedali doby tepla a chladu, moria stúpali a klesali, aj keď tu ľudstvo ešte nebolo. Celé je to somarina.
Ten americký blb dosiahne len to, že ostatní sa naučia žiť bez nich.
Bude dobre ak potopí všetkých. Nič lepšie nemôže tento štát stihnúť. A čím skôr, tým lepšie.
Niekto urobil dobrý kšeft s dobrou províziou.
Má pravdu... Bohužiaľ. S týmto právnym štátom je to tak.
V Rakúsku je mäso drahšie, ako na Slovensku, ale vôbec to neznamená že je pre Slovákov pridrahé, ako píšete v nadpise.
Kvalita je neporovnateľná už aj s maďarským mäsom, tu sa predáva treťotriedny odpad, ktoý nechcú ani rozmazlení psíčkovia. Skoro všetko je z Poľska alebo Ukrajiny. Neverím že existuje slovenský výrobok, ktorý je od začiatklu vyrobený zo slovenských surovín. Všetko je tu podvod.
V každom normálnom štáte pri podobnom podozrení dotyčný odstúpi z funkcie. Toto tu nie je normálny štát.
Neverím. Fico povedal, že na východe nič nie je.
Je to dobre, a je to dôsledok Trumpovej slabomyseľnej politiky.
Najprv ste penzistom vzali nezdaniteľnú časť základu dane a potom sa odbavujete na nejakom jednom mizernom odvode... Ste obyčajní záchodi.
Všetky slovenské seriály sú najhoršie, poradie nie je dôležité.
Ak stúpne minimálna mzda, automaticky to zdvihne priemernú mzdu, čoho dôsledkom bude sstúpnutie minimálnej mzdy, ... Pripomína to neriadenú reťazovú reakciu, som zvedavý ako sa to vyvrbí...
Už roky vedia, že to skončí... Na rozdiel od množstva iných, ktorých vyhodia zo dňa na deň... Ale komunizmus zažratý vo ficovej hlave sa nezaprie.
Orborári sa snažia zničiť všetko čo funguje, a mám pocit že sa im to čoskoro podarí. Akurát sa potom budú tváriť, že oni nič...
Odporúčame