Celá slovenská politika je hnusná, SMER je hnusný, Sulík je ten ktorý má najmenej čo kecať, pretože on osobne položil predošlú vládu na smetisko dejín. Kadehaci sa spoja aj s diablom aby mohli byť vo vláde a ostatní sa nikdy nedohodnú ani na poradí, v akom pôjdu na záchod. Je to hnoj.


