Kedysi sa to riesilo napalmom.
Keby ste nedovážali poľské svinstvo dali by sa kúpiť aj domáce potraviny.
Nechápem prečo chcete maličké detičky obabrať nejakým lacným tabletom. Kúpte mu Notebook Apple MacBook 12 Retina.
V tomto prípade by bolo vhodné použiť metódy svätej inkvizície.
Normálny človerk napučanú konzervu nezožerie, je jedno čo je tam napísané ako záruka.
Väčšina sa vždy rozhoduje nesprávne. Už Horatius pred viac ako 2000 rokmi vravel: Odeo profanum vulgus et arceo... (Nenávidím sprostý dav a vyhýbam sa mu...).
To nič. Produkcia je nezmysel. Na celom Slovensku sa dohromady ročne nevyrobí toľko áut, ako v jednom závode v Torine alebo Stuttgarte...
Po tom novembri to tu všetko rozkradli prednovembroví komunisti a ich potomkovia. Súdružka...
A čo lekári spiaci v nočných službách, ktorých sa sestra bojí zobudiť, pretože jej narobia problémy?
Slovenská polícia dokáže akurát tak vyberať pokuty za parkovanie a za rýchlosť. Všade inde dokážu zasiahnuť aj proti magoriakom ako je tento, dokážu aj zastreliť somára ktorý vykrikuje že má pištoľ a bude strieľať, vedia aj odstereliť negra ktorý kradne... Len tí naši nič. Možno je problém aj v tom, že tu máme tie tzv. mimovládky a romofilnú ombudsmanku a tie jačia ako nepríčetné keď hnedému zločincovi chce policajt naznačiť že to nemá robiť.
Cesta do pekla je vydlazdena dobrymi umyslami.
Kedysi Fico trepal ze treba vsetkym dochodcom pridat rovnaku sumu, pretoze inac su zvyhodneni ti co maju vyssie dochodky. Vysledok je ten, ze prida skoro nulu.
Tá Bratislava, ktorá vznikala kontinuálnym vývojom, neexistuje, pretože ju komunisti zbúrali. A toto čo sa tvorí dnes je iba stavanie bez zmyslu, bez toho aby to tvorilo nejaký celok, a hlavne bez duše.
Ale veď má pravdu. A má aj skúsenosti. Vie čo hovorí.
Odporúčame