Vahostav treba nechat skrachovat a Sirokeho a spol. zavriet. Ci tie kusky dialnic budu v tomto roku alebo nie, to je uplne jedno, pretoze o hotovej celej dialnici sa tu rozprava uz desatrocia... a nic. Takze nejaky rok sklzu nehra ziadnu ulohu. Dolezitejsie je zbavit sa takych podvodnickych firiem ako je Vahostav, za kazdu cenu.


