To, že štát určuje minimálnu mzdu a minimálne odvody do poisťovní nie je, citujem "zásah do majetku neštátnych poskytovateľov" ??? Štát môže určovať, koľlko treba platiť jemu, ale ak sa o to pokúsi niekto iný, je to odrazu protizákonné? Štát môže určovať platy poslancov? Sudcov? A podobnej hávede? A na to sa majú poskladať všetci (aj tie zdravotné sestry) a držať hubu?


