Ak Slovák chce a vie niečo dosiahnuť a vybudovať, musí to ísť urobiť nikde inde. Vždy to tak bolo a doteraz sa to nezmenilo. Na Slovensku nie je miesto pre schopných a úspewšných ľudí, tu človeka zadupú a zničia ak chce niečo iné ako je zvykom."Si príliš múdry, choď do r..i" je krédom slovenského ľudu.

