V pondelok je Valentín, budú sa doma rozmnožovať.
V pondelok je Valentín, budú sa doma rozmnožovať.
Už by bolo načase prestať s tou sprostosťou, nechať ľudí žiť normálne a odísť do hnedého kraja
Ja som z fica zhnusený.
Tá vojna je len zbožné prianie amerických debilov.
Že poľské potraviny sú hnoj vie každý. Ale kľudne si ho žerte, ak chcete.
Slovo "autostrada" pochádza z taliančiny a znamená "cesta pre autá". U nás sa prekladá ako diaľnica, takže je to jedno.
Začalo sa v 1964. Takže nie 50, ale takmer 60 rokov. A ak si niekto myslí, že to bude niekedy hotové, je to blb.
Poslanci sú blbí ako tágo, nie sú schopní domyslieť veci, ktoré schvaľujú alebo navrhujú. Pripadajú mi ako stádo blbých oviec.
A ešte ma prekvapuje, čo robí v kanceláriách plyn???
o 300% to je štvornásobok... Nejak tomu neviem uveriť...
Zruš to a bude pokoj. Pokiaľ si firma nezarobí ani na réžiu, nemá jej existencia zmysel.
Žiadna vojna nehrozí, je to len zbožné prianie amerických blbov.
Tí americkí idioti sa snažia vyvolať vojnu za každú cenu.
Keď sa človek postaví do čela niečoho, mal by sa aj obzrieť a pozrieť sa, kto sa postavil za neho... Fico je vodcom všetkých zločincov.
Fico nedokázal urobiť ani to, čo sám sľúbil: odpratať sa z politiky.
Keby som mal jeho príjem, tiež by som sa usmieval...
"Otočiť o 180 stupňov" znamená pokračovať priamo.
Keby som mal jeho príjem, tež by som sa usmieval.
Matka Zem zistila deficit CO2 a prachových častíc v atmosfére kvôli nezmyselnej ľudskej snahe tie verci obmedziť, a vyrobila si ich sama. Čo človek robí 10 rokov, to si Zem doplní za dve sekundy...
Milityantné chúťky má na svete iba usa, nikto iný.
Odporúčame