Vsak sa iba vzdavaju,lepsie ako sa dat zabil kvoli Zelenskemu.
Vsak sa iba vzdavaju,lepsie ako sa dat zabil kvoli Zelenskemu.
...ale aj Trump,ved oni sa vzdy dohodnu :)))))))))))))))))))))))))
Vidis a Ty skoncis v seregu :)))
Ta ma usi ako africky slon :)))
Presne ako si to napisal +
Ako moze odletiez,ked tam nemozu lietat,Ty lietas v nezmysloch chudacik ze seregu.
Presne tak a Zelenskij sa teraz trasie :)))
Menuj a nevymyslaj si,mozes toto hovorit u Vas v seregu.
Si sa nacisto zblaznil,ale aspon Viem co si mam o Tebe mysliet :)))))))))))))))))))))
Nie,Ja mam svoju lod a Ty plt na Dunaji,ci Hornade? :)))
okrajinec,zase si namyslas sprostosti.
OSN to nevadi,odsuhlasia.
Mne nevadi nic,Ja sa tesim na pondelok,ako poleti stockmarket hore a mne bude naduvat vrecko :))) a Ty si kup seredsku tatranku az mas na to.
Mozes si byt isty ale ved preco by mala utocit na vlasne pozemky :)))
Neviem ci popri Putinovi a Trumpovi nedostane aj Fico s Orbanom Nobelovku :)))
Pises z Ukrajiny? :)))
Danko ma facebook? :)))
Priznaj sa dedko,ze si sa este neviezol na vyletnej lodi :)))
Odporúčame