Wolodomyr,zase tliachas,ako keby si bol v seregu :)))
Wolodomyr,zase tliachas,ako keby si bol v seregu :)))
Moc Ti to tam hore nepali,oni nechcu a hadaj preco? :)))
Muži sa alkoholu boja v seregu! Vždy idú naň najmenej v trojici.:)))
Mozna Zelenskij
Presne,ved to bolo vidno ako sa tvaril + Myslim Zelenskij,ako komediant.
Zelenskij si od zajtra bude hovorit po ranu,zostupim ku zosnulym :)))
Zelenskij si od zajtra bude hovorit po ranu,zostupim ku zosnulym :)))
Mne je vsade dobre :)))
Zelensky trepel za vlady Pilata a kde bude teraz pochovany nam prezrad :)))
Zelenskij si od zajtra bude hovorit po ranu,zostupim ku zosnulym :)))
Sedis po pravici boha a Otca vsemohuceho?
Vstupil si na nebesia? :))) To sa Ti nepodari Kurej!
Nikde to nepisal,nedomyslaj si :)))
Boji sa Trumpa +
To len u Vas v seregu Viete,ako sa fetuje pleseň :)))
Pisal Kurej o komediantovi a nie o Putinovi :)))
Neviem kde je momentalne komediant,ale uz o nom nehovoria,este nieco ?"
Ty si ukrajinec?
Kurej, aké máte na východe heslo v seregu?
Kurej, vraj zdražie aj voda. Čo ty na to?
Odporúčame