:)))
Zandar Valdis ma v rodine dochtora,popros ho aby Ti nieco predpisali.
Kto vám povedal takú somarinu,ukrajinsky okupant?!
...ale isto by si on rad naplnil vrecka rublami +++
Súdruh ukrajinsky okupant, vedia krokodíly lietať?
Keby isiol 300,tak sa tam rovno aj upali
Odesa bude patrit Rusku!
Predaj Moskvic 408 a budes mat na spodnu protezu zandar Valdis.
Dolezite je,ze Zelenskij si uz hlada konar :)))
Ved sa mu ukrajinci odvdacia,silne lano okolo krku :)))
Je mojim potesenim,zazelat Ti len to najlepsie v novom roku 2026!
Ked som pred dvomi rokmi pisal ze vsadim na rubel,tak si mne odpisal ze zjes svoj pelandrek,ak sa mi to splni,mozes si ho aj nakrajat,aby Ti zaba z pysku nevyskocila :)))
Vsak to je dobre zandar Valdis.Ani jeden ukrajinec.
A kde LETis?
Skoda ze nepustili Zadorova rozhodcovia ku Slafkovskemu,ale aj tak ufujazdil s krvavou gambou z ladu.Inaksie gola dal pekneho.Nabuduce si ho Zadorov poda hlupaka za ten faul na Pasternaka.
Vlastna skusenost?
Odporúčame