A co Ja mam spolocne so Simeckovcami?
A co Ja mam spolocne so Simeckovcami?
A čo si si vybral?
Vdaka Zelenskemu a ber loptu na detske ihrisko.
Tak ako si napisal,kus vlastneho statu,Odesa od nepamati bola ruska a aj bude Ruska.
Poslem Ti plavacie koleso do 18 rokov,alebo koleso z traktora?
Ty by si si tiez mohol,ale v apatieke nekupis :)))
Tak preco im Zelenskij nepovie,nach sa paci,berte si Odesu?
Ale uz sa blizi k zaveru a Ty sa nauc plavat na Dunaji a potom tu frfli.
Ano with joinstick.
Veru tak +
Zelenskij je uz vo svete velka nula +
Pekne si to zhrnul +
Opytam sa Ta,pojdes Zelenskemu na funus,alebo len na kar?
Isiel od Simecku z party.
Janko,obuj si rybarske galose a utekaj na Lest,nemas to daleko umyvat 00 po spanieloch.
Okolo 100 vojnovych lodi sa pohybuje okolo Thajvanu,pocitam ze Cina sa neda zahanbit.
...a hovorili madarsky :)))
Mna strasia vysavacom,ked u mna upratuju.
Hadam len nie Macaronom.
Pisali v seregu kolko ma splatit?
Odporúčame