Bol najdalej z Petrzalky vo Viedni a to z lodi ani nevystupil a cakal v bufete na stojaka :)))))))))))))))))))))
Bol najdalej z Petrzalky vo Viedni a to z lodi ani nevystupil a cakal v bufete na stojaka :)))))))))))))))))))))
Ale co bude teraz Remiska robit z mensinou a cim budu chudaci kurit a na com vyvarat pacale?Ja by som rad isiel s mojim aj na prechadzku,ale idem ho najskvor naucit plavat vo vani :))))))))))))))))
Vy v seregu ste naposledy makali na prazskom metre.
Asi tak +++++++++++
Presne ako rozmyslate v seregu,len daj,daj,daj :))))))))))))
Tak poliaka a ukrajinca by som si do dvora nepustil.
Ty nie si slovak,Ty si albanec,tak zatvor klapacku!!!
Ty musis cerpat od sudruha Strizeneho alias Figel,to je poriadne tupelo :))))))))))))))
Je presne to co pises junak z Bujakova :))))))))))))
Ukrajinci si tak mozu akurat natierat nosove dierky kuracnikmi a Ty tiez :))))))))))))))))))
V saune sa rozprávajú dve ženy z Kysuc.
- Môj starý Valdis je tiež zvyknutý na pár čísel pred spaním. Ale v sudoku...
Mne tam pasuje Captava :))))))))))))))))))
- Drahá, koľko si mala predo mnou milencov? - pýta sa zandar Valdis z Kysuc.
- Ani jedného. To boli všetci zákazníci.
...alebo s lanovou plachtickou na tureckych hraniciach :))))))))))))
Stastie ze zandar Valdis nepozna kvety a kupuje jej stovky klince na narodeniny :))))))))))))
Manželka vyčíta manželovi Pazovi, že nedokáže byť ku nej nežný. Ten sa bráni:
- Aj revolúciu sme mali nežnú a vidíš ako to dopadlo!
Zandar Valdis naháňa svoju ženu Araňu z Humpolce po dvore a mláti ju. Ide okolo farár a kričí:
- Valdis, ako sa opovažuješ takto tĺcť vlastnú ženu?! Veď je to hriech!
- Na nezabili by ste ju pán farár, nechce ísť do kostola! - vynájde sa Valdis z Kysuc.
Valdis z Kysuc je vo väzení. Vo svojej cele má na stene fotku svojej ženy. Dozorca sa ho pýta:
- Valdis, to ju tak miluješ?
- To nie, ale keď sa na ňu pozriem, tak som rád, že som tu.
Tvoj kamarat Toth udavac jeden :)))))))))))))))))
Prasce su v o-LAJNE :))))))))))))))))))
Odporúčame