strasna je ta jej kysla tvar,takato je aj v posteli?
strasna je ta jej kysla tvar,takato je aj v posteli?
Zandar Valdis sa vychvaľuje v krčme:
- Ja si každé ráno pekne zazvoním na sluhu.
- Ty máš sluhu?
- Nie, ale mám zvonček.
Tak je tam aj sudruh Hrib? :)))))))))))))
Zastaví zandar Valdis z Kysuc pohoniča s vozom ťahaným koňom a pýta sa ho:
- Čo to veziete v tých sudoch?
Pohonič mu odpovedá:
- Banánovú šťavu!
- Nevymýšľajte si! Čo tam veziete?
- Keď neveríte, ochutnajte.
Zandar Valdis sa napije a s hnusom to vypľuje.
- Fúj, to je hnusné, čo to je?
- Veď som vám vravel, že Banánová šťava. Hijó, Banán!
Zeby im pomahala mensina z Podskalky? :)))))))))))
Povedz starej z Bujakova Mirius,nach Ti napecie,alebo je klava? :))))))))))
Zandar Valdis otvára dvere, lebo ktosi zazvonil. Za dverami stojí jeho sused v pyžame.
- Ale, pán sused, - vraví Valdis, - prišli ste v pyžame!
- Prepáčte, - ospravedlňuje sa sused, - myslel som si, že dnes máte nočnú.
Pýta sa policajt Valdis z Kysuc znásilnenej dievčiny:
- Mohli by ste nám vysvetliť, ako to bolo s tým znásilnením?
- Najskôr mi zaviazal ruky, aby som sa nemohla brániť. A keby som zavčasu neroztiahla nohy, tak by mi asi aj tie zviazal.
Blázon Valdis svieti baterkou pod posteľou a druhý sa ho pýta:
- Čo robíš?
- Pozerám, či som dobre zhasol.
Komunisticka zberba je tvoja rodina.
Pan Trump mal rovno napisat,sedel vzadu,aby mu mohli vymenit pamperku nenapadne :)))))))))))))))))))
Hladaju si cintorin?
Daj link na tie stovky :)))))))))))))
Ked chces,tak aj ze seregu :)))))))))))))))
V dejepise mas medzeru,ako mensina v seregoch :)))))))))))))
Nehovor,tak toto Vam Mirius nahovaraju v Bujakove?
Sudruh Strizenec alias Figel im poslal z vyletu po UK :))))))))))))))
Snivaj ako nas prezident v UK na funuse :))))))))))))))))
Daj link,inaksie klames :)))))))))))))
...ale z coho da na dochodky Zeleny? :)))))))))))))))))
Odporúčame