Ty kvoli tej vahe uz mas mozog mastou obaleny a Tvoja pamat je kratka :))))))))))))
Ty kvoli tej vahe uz mas mozog mastou obaleny a Tvoja pamat je kratka :))))))))))))
Treba pochytat ukrajincov po Braatislave a hned budu mat vacsie cisla :)))))))))))) Ja sa zaockovat nedam.
Na charitu davam aj Ja,len aby som si odpisal z dani.
:)))))))))))))))))+++
Dobra otazka +++
+++++++++++++++
Len dufat ze sa nevrati a ostane v Spanielsku aj s celou rodinou.
Ten prieskum museli robit v Trnave :))))))))))))))
Blbecek si po starom otcovi? :)))))))))))))
Tak je,Ukrajina je diera +++
Nod je tiez madaron.
Žena ma podvádza a veľmi ma to trápi,stazuje sa Gogo. Stále mi totiž nerastú parohy!
Bože, čo keď mám málo vápniku…?!
Ked ho budu kvackat na trojnozku,aj farbu zmeni :))))))))))))))))))))
Nemal by sa sudruh Hoger zastavit na kontrolu pecienky?
Odporúčame